Gemlik Paşa Otel 2005’den bu yana siz değerli misafirlerimize konforu ve hizmet kalitesiyle evinizdeki sıcak atmosferi sunmaktadır. Koşulsuz misafir memnuniyeti üzerine kurulmuş hizmet anlayışıyla ve güleryüzlü personeli ile marmaranın incisi Gemlik’de 7 yıldır sizlere Hoşgeldiniz demektedir.

Zaman içerisinde yenilenen ve geliştirilen iç dekorasyonu ile çağın gereklerini size sunmaktadır. Bu doğrultuda farklı ihtiyaclara cevap verebilmek amacıyla 2007 yılında 15 odalı bir apart bölümünü bünyesine dahil etmiştir.

 Paşa Otel gelecek yıllarda da hizmet kalitesinden ödün vermeden sizlerle birlikte yeni projelere imza atmayı hedef edinmiştir.

 

KONUM

 Gemlik Bursa'nın 30 Km.kuzey batısında Marmara denizinin sakin bir kıyısında kurulmuştur. Bursa iline bağlı olan ilçe yerkürenin 29 derece 13 dakika doğu meridiyeni ile 40 derece 12 dakika kuzey pareleli üzerinde bulunur. Doğusu katırlı dağlarıyla Orhangazi arazisi, batısı marmaranın ilçeye ad olan körfezi, kuzeyi samanlı dağları ve güneyinde Bursa'nın dalgalı zemini ile çevrilidir.
 

Rezervasyon ve Sorularınız

Bizlere rezervasyon, öneri, şikayet ve taleplerinizi aşağıdaki numaradan iletebilirsiniz.


+90 224 514 64 00